Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Nasi tam byli - Władysławowo 2014

Grzegorz Krężel na plaży

Przed kilkoma dniami, we Władysławowie rozegrano Międzynarodowe Morskie Zawody Wędkarskie z Plaży ,,Władysławowo 2014", w ramach których odbyła się pierwsza tegoroczna rywalizacja surfcastingowców startujących w cyklu Grand Prix Polski. Łącznie wzięło w nich udział 27 zawodników z Polski i Niemiec. Koszaliński Okręg PZW reprezentowali dwaj nasi członkowie, kolega Grzegorz Krężel i członek surfcastingowej kadry narodowej kolega Łukasz Sęczkowski.

Po pierwszym dniu rywalizacji GP najlepszym był kolega Grzegorz Krężel. Niestety drugiego dnia nie udało się naszym reprezentantom złowić punktowanej ryby i ostatecznie kolega Grzegorz zajął 5 miejsce w klasyfikacji GP Polski, natomiast w klasyfikacji ogólnej był na 13 miejscu. Kolega Łukasz tego startu nie może zaliczyć do udanych.

Czołowe miejsca zajęli niemieccy wędkarze plażowi, tu jednak należy zaznaczyć, że zawodnicy oceniani w ramach rywalizacji Grand Prix Polski mieli bardziej rygorystyczny regulamin od przepisów w ramach których oceniano zawodników w klasyfikacji ogólnej. Dużo cennych punktów uzyskali niemieccy surfcastingowcy dzięki belonom złowionym na zestawy pływające nad ciężarkami, a ten sposób wędkowania jest niedostępny w zawodach GP Polski.

Oby następnym razem było lepiej, tym bardziej, że będą to Mistrzostwa Polski.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin