Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Pstrąg Regi w tym roku miał prawie 50 cm.

W niedzielę 13 kwietnia, w Świdwinie odbyły się otwarte towarzyskie zawody spinningowe "Pstrąg Regi" o Puchar Dyrektora Zamku, zorganizowane przez kolegów z Koła PZW "Rega" w Świdwinie.

W gronie kilkudziesięciu zawodników wystartowało trzech pstrągarzy z naszego koła. Pod zamkiem spotkali się koledzy: Stefan Przychoćko, Bronek Kuźma i Przemek Mikołajczyk. W tym roku nie udało się Przemkowi powtórzyć sukcesu z 2012 roku, kiedy stanął na najwyższym stopniu podium, ale i tak nastroje mieli wyśmienite. Dodatkowo kolega Stefan Przychoćko odebrał nagrodę przygotowaną dla najstarszego uczestnika.

W tym roku puchar powędrował w godne ręce. Otrzymał go reprezentant organizatorów, kolega Paweł Janicki za złowienie blisko 50-cm pstrąga, którego możemy obejrzeć na zamieszczonym filmie. II miejsce zdobył kolega Adam Głogowski ze świdwińskiego koła „Sazan”, a na najniższym stopniu podium stanął kolega Zbigniew Banaś z Węgorzyna.

 

Zawody były rozegrane na żywej rybie – brawo dla organizatorów!

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • wladeczek Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

    nie rozumię Brawo za zorganizowanie zawodów na (ŻYWEJ RYBIE) przecież tak mówi regulamin sportowego połowu ryb. tak być powinno żadna rewelacja u nas jest to od lat żadna nowość a jeżeli jest inaczej to ktoś łamie regulamin a tak być nie powinno. pozdrawiam wszystkich kolegów wędkarzy. WESOŁYCH ŚWIĄT połamania kija ale nie na kolanie tylko na RYBIE

  • Silver-X Data dodania: 7 lat temu Oceń: -2 + / -

    Rozwiń