Łososiowa niedziela

Załoga łodzi Gregs z niedzielnymi rybami

Tuż po godzinie 20 w niedzielę w Marinie Solnej w Kołobrzegu przycumowały dwie łodzie motorowe z wędkarzami na pokładzie. Jedna z nich to „Gregs”, której załogę stanowiło trzech mieszkańców Świnoujścia, druga natomiast to Mietka II, nowy nabytek Darka Krakowiaka. Dzisiaj na jej pokładzie poza Darkiem wędkowało dwóch innych członków naszego koła, mieszkańców odległego Gorzowa Wielkopolskiego, dla których niedzielny rejs był pierwszą wyprawą łososiową po Bałtyku.

Jak na nowicjuszy spisali się na medal, łowiąc piękne komplety. Tak naprawdę jak nie złowić kompletu mając takiego przewodnika jak Darek, który jak na profesora przystało też przypłynął ze 110-tką.

Niedzielne wyniki pozwalają optymistycznie myśleć o Perle Bałtyku, zawodach które odbędą się w tym samym miejscu za miesiąc.

WS