Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

„Perła Powiatu” trafiła w ręce wędkarzy

Perła Powiatu statuetka przyznana Kołu Miejskiemu PZW w Kołobrzegu

W piątek 14 lutego, w pięciogwiazdkowym Hotelu Marine w Kołobrzegu, odbyła się I Kołobrzeska Gala Biznesu i Ekorozwoju, na której w obecności kilkuset gości, wręczono dwie „Perły Powiatu” i jedno wyróżnienie. Spotkanie poprowadził i uświetnił swoim występem, znany polski aktor, Andrzej Grabowski, a wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi:

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski,

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz,

Wojewoda Zachodniopomorski Maciej Zydorowicz,

Poseł na Sejm RP Magdalena Kochan,

Poseł na Sejm RP Marek Hok,

Zastępca Komendanta Głównego Policji Nadinspektor Wojciech Olbryś,

Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek,

Przewodniczący Rady Miasta Kołobrzeg Ryszard Szufel, radni miejscy i powiatowi, a także lokalni przedsiębiorcy. Rolę gospodarza pełnił Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.

„Biznesową” Perłę wręczono przedstawicielowi jednego z największych krajowych armatorów, Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, natomiast Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu zostało nagrodzone za aktywną działalność proekologiczną. W nasze ręce trafiła przepiękna statuetka „Perła Powiatu” przyznana przez Starostę Kołobrzeskiego Pana Tomasza Tamborskiego, oraz list gratulacyjny od Posła na Sejm RP Pana Marka Hoka. Jest to jak dotąd największe wyróżnienie w 64-letniej historii kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW.

Starosta Tomasz Tamborski przyznał jeszcze nagrodę specjalną. Trafiła ona do Agnieszki i Jerzego Sosnowskich z Warszawy.

Korzystając z okazji gratuluję wszystkim naszym członkom, a przede wszystkim uczestnikom naszych akcji proekologicznych, gratuluję również uczestnikom Memoriałów Wiktora Wierzbickiego, którzy potrafią przerwać wędkowanie by podnieść śmieci z brzegów Parsęty. Ta nagroda jest również wasza.

Prezes Zarządu Koła

Wiesław Skólmowski

 

 

Dzięki uprzejmości Redaktora Roberta Dziemby możemy zaprezentować zdjęcia z Gali.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

  bonczkow

  Trudno nie reagować, gdy widzi się torpedowanie i krytykę wszelkiej działalności. Każdy ma prawo do własnego zdania, uważam jednak, że powinno się zachować chociaż minimum obiektywizmu. Jeżeli są sprawy które wymagają poruszenia, omówienia to zapraszam na któreś z posiedzeń zarządu wówczas porozmawiamy.
  Kol. Lopiz nie rozumiem wpisu w komentarzu o zawodach na Redze. To jest strona koła i przede wszystkim znajdują się na niej informację z nim związane. Nie jest żadnym problemem znalezienie w necie informacji bieżących z Regi czy też innych rzek.
  Pozdrawiam.

 • lopiz Data dodania: 7 lat temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń
 • lopiz Data dodania: 7 lat temu Oceń: -9 + / -

  Rozwiń
 • JABŁOŃSKI wojciech Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

  wojtekvj

  GRATULACJE jestem pod wrażeniem!!!!

 • Silver-X Data dodania: 7 lat temu Oceń: -7 + / -

  Rozwiń
 • ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Marek Data dodania: 7 lat temu Oceń: 11 + / -

  Gratuluje wszystkim kolegom po kiju dbającym o środowisko na naszymi wodami i przypominam że taka nagroda obliguje do dalszego dbania,pozdrawiam wszystkich.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin