Zbieramy pieniądze na noktowizor dla strażników SRR

Na grudniowym posiedzeniu Zarządu Koła Miejskiego PZW została podjęta decyzja o rozpoczęciu zbiórki pieniędzy na zakup noktowizora, który będzie stanowił doposażenie grupy Społecznej Straży Rybackiej działającej przy naszym Kole.

Zarząd Koła, działając w imieniu wszystkich członków, w tym roku kupił już strażnikom między innymi: kamizelki taktyczne, latarki, lornetkę i fotopułapkę. Koła nie stać na przeznaczenie kolejnych środków budżetowych niezbędnych do zakupu następnego urządzenia, jednak z relacji naszych strażników wynika, że taki sprzęt jest im bardzo potrzebny, a wręcz niezbędny.

Pamiętajmy, że Ci ludzie jeżdżą na akcje prywatnymi samochodami (czasem za własne pieniądze) zdzierają buty i niszczą prywatną odzież. W oczekiwaniu na kłusoli są w stanie marznąć i moknąć przez wiele godzin, a nieprzespana noc to dla nich chleb powszedni. Zróbmy coś by ułatwić im działanie, przecież Ci koledzy robią świetną robotę dla nas wszystkich. Wystarczy najdrobniejszy gest.

Dobrowolne wpłaty na rzecz Koła można dokonywać bezpośrednio u naszego skarbnika, kolegi Janka Bonczkowskiego, lub na oficjalne konto bankowe Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu 67 1940 1076 3113 4026 0000 0000 z dopiskiem „noktowizor”

Prezes Zarządu Koła

Wiesław Skólmowski