Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Warsztaty fotografii plenerowej "Nasza Parsęta" - relacja

Czy pamiętacie swój pierwszy raz? …Oczywiście pierwszą płotkę złowioną na bata, pierwszego szczupaka wyciągniętego na algę nr 3, czy pierwszą wyprawę wędkarską z ukochanym dziadkiem? Podejrzewam, że większość wędkarzy ma z tym problem i chociaż byśmy szperali w najdalszych zakamarkach pamięci nie jesteśmy w stanie odtworzyć tych obrazów, poza strzępami wspomnień. O ile łatwiej można by było przypomnieć sobie te chwile dzięki zdjęciom. Niestety, często ich brakuje i dopiero w takich momentach zaczynamy doceniać fotografie.

Jak fotografować i czym to robić, to główne tematy warsztatów fotografii plenerowej, które odbyły się w sali wykładowej Mariny Solnej w Kołobrzegu, gdzie w piątek 25 października, podczas spotkania z Radosławem Nykielem, fotografem, miłośnikiem przyrody i jurorem w konkursach fotograficznych, około czterdzieścioro uczestników wzbogacało swoją wiedzę na temat fotografii i patentów na zrobienie fajnego zdjęcia. Z uczestnikami warsztatów spotkał się również Tomasz Tamborski Starosta Kołobrzeski, który projekt pod nazwą „Nasza Parsęta” dofinansował. Osobiście wręczał upominki w postaci okolicznościowych koszulek oraz ufundowaną przez starostwo kamerę sportową HD wraz z osprzętem. Od piątku będzie ona służyła studentce wzornictwa przemysłowego, laureatce naszego konkursu. Kilkoro najmłodszych uczestników otrzymało bogato ilustrowane książki od Okręgowej Rady do spraw młodzieży.

Spotkanie w Marinie Solnej uświadomiło wszystkim, że trudnej sztuki fotografii nie da się poznać w trakcie jednego popołudnia, dlatego najprawdopodobniej do tematu powrócimy już wiosną przyszłego roku (o ile będzie zainteresowanie ze strony naszych członków)

WS

 

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia zdjęć autorstwa Radka Nykiela 

http://www.radeknykiel.artists.de/

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • wędkomaniak Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    wedkomaniak

    Przy okazji proponuję obejrzenie fotorelacji z tegorocznego Pucharu Głowatki. Dla mnie jest to bliskie ideału i życzę sobie i Wam podobnych materiałów z imprez organizowanych w naszym kole
    http://www.andrzejstanek.pl/post/53

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin