Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

104 osoby rywalizowały o Puchar "Wodnika"

zwycięzcy XI Pucharu Wodnika

W typowo jesiennych warunkach, nad jeziorami Bukowiec i Wilczkowo w okolicy Świdwina, w niedzielę 20 października odbyły się zawody spinningowe zorganizowane przez świdwińskie Koło Wodnik. W tym roku do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba zawodników. Aż 104 osoby starały się zdobyć jak najwięcej punktów (według zasad „złów i wypuść”) by wygrać łódź wędkarską i inne cenne nagrody. Wśród wędkujących było dziesięcioro naszych członków (jedna kobieta i 9 mężczyzn), którym niestety nie udała się sztuka pokonania gospodarzy.

W pierwszej dziesiątce ośmiu spinningistów pochodziło ze Świdwina, a najlepszy z gości, Marcin Tyburski z Mielna, zajął VI miejsce. Zwycięzcą został kol. Mariusz Stachniak z Koła „Wodnik” ze Świdwina (1890 pkt), na II miejscu sklasyfikowano kol. Józefa Biskupa także z Koła „Wodnik” (1150 pkt). Na III miejscu podium stanął kol. Dawid Łokietek – reprezentujący Koło „Sazan” ze Świdwina (860 pkt)

Na miejscu była Pani Joanna Portka,  dzięki czemu już mamy dostępną świetnie wykonaną fotorelację. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia całej galerii na stronie koła pod adresem: www.1479.pzw.org.pl  a namiastkę publikujemy poniżej.

z wędkarskim pozdrowieniem

Wiesiek Skólmowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Bonczkowski Jan Data dodania: 8 lat temu Oceń: 3 + / -

    bonczkow

    Szczerze mówiąc przyjezdni obskoczyli niezłe bańki- rewanż za rok!!!

  • Kasprowicz Łukasz Data dodania: 8 lat temu Oceń: 3 + / -

    kordeczek

    Czyli miejscowi nie byli gościnni ;-)