Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Gówniana rura w Kanale Drzewnym

Kilkadziesiąt lat temu człowiek postawił nogę na księżycu, trwają przygotowania do załogowego lotu na marsa, a na ziemi jest jeszcze tyle do odkrycia, chociażby nielegalne przyłącze do sieci burzowej w Kołobrzegu. W efekcie odprowadzania w ten sposób ścieków, wszelkiego rodzaju nieczystości (fekalia, oleje, podpaski …) trafiają bezpośrednio do Kanału Drzewnego poniżej mostu w okolicy Ronda Pileckiego, a dalej spływają do morza.

Ta sprawa była już poruszana przez lokalne media. Odpowiednie służby usuwały skutki, a urzędnicy starali się znaleźć winowajcę i … dzisiaj mamy cdn bez happy endu.

Niewyjaśnioną w dalszym ciągu sprawę, starali się odświeżyć członkowie zarządu kołobrzeskiego Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego, którzy w piątek spotkali się nad Kanałem Drzewnym w ramach jubileuszowego XX Sprzątania Świata, przypadającego w tym roku na 20, 21 i 22 września. Efektem piątkowego rekonesansu jest dokumentacja fotograficzna, która zostanie przekazana urzędnikom na początku przyszłego tygodnia, z nadzieją na rychłe podjęcie kroków zmierzających do zablokowania przyłącza. Warto dodać, że rok 2013 jest Międzynarodowym Rokiem Współpracy w Dziedzinie Wody, którego głównym celem jest promocja poszanowania wody.

z ekologicznym pozdrowieniem

Wiesiek Skólmowski

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • karasek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    życzę Wam pozytywnego załatwienia tej śmierdzącej sprawy, jednak w naszym kraju musi się wydarzyć kataklizm żeby urzędnik podniósł 4 litery z za biurka

  • p karol Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    Na dzień dobry sprawdził bym gdzie odprowadzane są ścieki z ulicy Radomskiej??