Taaaka ryba z udziałem naszego kolegi

Wojtek Kubok z Józefem Wróblewskim nad jeziorem Trzesiecko

15 i 16 czerwca, nad zalewem Rosnowskim odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie w których, obok dwudziestu innych zawodników, wystartował nasz reprezentant, kolega Wojtek Kubok.

Wojtek członkiem naszego koła jest od dwóch lat, a wędkarstwo spławikowe uprawia jeszcze krócej, mimo to ma już w dorobku tytuł tegorocznego Spławikowego Wicemistrza Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu, zdobyty na początku czerwca nad Kanałem Drzewnym. Udział w zawodach okręgowych miał mu przede wszystkim dać obraz sportowej rywalizacji koszalińskich spławikowców i pozwolić oswoić się ze startami w imprezach na tym poziomie. Może następnym razem będzie lepiej, tym bardziej że Wojtek cały czas podnosi swoje umiejętności, wędkując wśród najlepszych. Jego wyprawa nad jezioro Trzesiecko jest tego najlepszym przykładem.

Wszystkich miłośników spławika i nie tylko, zapraszamy do obejrzenia premierowego odcinka programu Jerzego Biedrzyckiego z cyklu Taaaka Ryba, pt „BATMAN” z udziałem naszego kolegi z koła oraz znanej postaci - Józefa Wróblewskiego. Program nakręcony nad jeziorem Trzesiecko zostanie wyemitowany w sobotę 22 czerwca, o godzinie 10.00 na kanale Polsat Play.

prezes zarządu koła

Wiesław Skólmowski

PS

Kolega Wojtek Kubok pieniądze przygotowane dla niego przez koło jako częściowy zwrot kosztów wyjazdu na mistrzostwa okręgu, zwrócił je kołu z przeznaczeniem na zakup foto-pułapki, która będzie wykorzystywana w walce z kłusownikami.

W imieniu zarządu koła i wszystkich etycznych wędkarzy bardzo mu za ten gest dziękuję.