Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Surfcastingowe Grand Prix Polski w Łebie zakończone

W trzydniowych, ogólnopolskich zawodach w wędkowaniu z plaży, o Puchar Burmistrza miasta Łeba, zaliczanych do tegorocznego cyklu Grand Prix Polski, uczestniczyli nasi koledzy Grzegorz Krężel i Łukasz Sęczkowski. Ich udział w zawodach tej rangi nie powinien nikogo dziwić, w tej chwili są najbardziej utytułowanymi surfcastingowcami w naszym kole, posiadającymi sportowe licencje PZW.

Zawody zorganizowane przez Sportowy Klub Wędkarstwa Morskiego „Pomuchel – Lębork” były przeprowadzone zgodnie z zasadami organizacji wędkarskiego sportu kwalifikowanego pod bacznym okiem sędziego klasy krajowej kol. Józefa Janowskiego.

Zakończenie rywalizacji i ogłoszenie wyników odbyło się w niedzielę w pensjonacie Willa Roza, w którym zawodnicy spali i jedli posiłki.

Łukasz ostatecznie został sklasyfikowany na VIII pozycji, a Grzegorz na XI. Zawody w Łebie wygrał Piotr Pietrzyk (WKSM Konger z Poznania), przed Andrzejem Udziela (Okręg Mazowiecki). Na III miejscu uplasował się kolejny zawodnik WKSM Konger z Poznania, Jan Bubień.

 

WS

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • doger Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

    Szczere gratulacje dla zawodników i powodzenia w dalszej rywalizacji