Troć Iny 2013 - wyniki i fotorelacja Dominika Walczaka

W niedzielę, o godzinie 14, zakończyła się rywalizacja podczas dwudniowych Ogólnopolskich Zawodów Spinningowo – Muchowych „Troć Iny”, w których brała udział reprezentacja naszego koła w składzie:

Marcin Arciszewski

Włodzimierz Bielski

Dominik Walczak

Karol Niedźwiedź

Pomimo najwyższych ocen wystawianych organizatorom i atmosferze panującej w trakcie imprezy nie mieliśmy powodów do radości. Nasi reprezentanci wrócili na tarczy. Tym razem członkom naszego koła nie udało się złowić punktowanych troci i łososi.

Wyniki zawodów:

1.     Bartosz Bossy (Szczecin) – 71,5 cm

2.     Szymon Piekarski (Zielona Góra) – 70 cm

3.     Rafał Czuba (Stargard Szczeciński) – 64,9 cm

4.     Krzysztof Filocha (Goleniów) – 61,6 cm

5.     Jan Krzysztofik (Goleniów) - 61,3 cm

6.     Waldemar Kanarek (Nowielice) - 60 cm

7.     Robert Tuwalski (Wolin) - 57,1 cm

8.     Krystian Miszta (Stargard Szczeciński) – 57 cm

9.     Marcin Michalak (Świdwin) – 56 cm

Gratulujemy kolegom z Towarzystwa Miłośników Rzek Iny i Gowienicy wspaniałej atmosfery i ryb. Do zobaczenia na Reskiej Troci

pod poniższym adresem dostępna jest fotorelacja z trzydniowego pobytu naszych reprezentantów nad Iną i z oficjalnego zakończenia imprezy: