Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozpoczął się podział środków pomiędzy klubami i stowarzyszeniami

W środę (9.01) w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Łopuskiego odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Rady Miasta Kołobrzeg. Na zaproszenie Przewodniczącej Komisji Urszuli Dżegi – Matuszczak reprezentowałem na nim nasze Koło, podobnie jak inni przedstawiciele klubów i stowarzyszeń sięgających po dofinansowanie z Gminy Miejskiej.

Przeszło dwugodzinne posiedzenie w ogromnej większości wypełniły wystąpienia prezesów klubów i stowarzyszeń. Zdaniem Waldemara Błaszczaka Prezesa piłkarskiej Kotwicy nieporozumieniem było połączenie koszykarskiej i piłkarskiej Kotwicy z pozostałymi beneficjentami. Kaliber środków i zakres działania tych klubów dzieli przepaść od pozostałych.

Niestety głównym kryterium przyznawania kolejnych pieniędzy są osiągnięcia sportowe, o czym mówił w podsumowaniu wiceprezydent Kołobrzegu. Dał również do zrozumienia zgromadzonym, że w związku z zastojem gospodarczym i zmniejszonymi wpływami do budżetu miasta, środki przeznaczone na dofinansowanie w tym roku będą mniejsze od ubiegłorocznych i dalekie od oczekiwań. Decyzje w sprawie ich podziału zapadną wkrótce.

Prezes Zarządu Koła Miejskiego

Wiesław Skólmowski

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • wkolkomacieju Data dodania: 9 lat temu Oceń: 5 + / -

    wkolkomacieju

    No to koło ma małe szanse jak będą oceniać wyniki sportowe :). Bo czym tu się chwalić???

  • ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ Marek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 2 + / -

    Tak jak wszędzie,cięcia im wychodzą najlepiej!