Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Dalsze losy listu protestacyjnego członków Sekcji Spinningowej

W związku z powtarzającymi się pytaniami o dalsze losy listu protestacyjnego członków Sekcji spinningowej sprzeciwiających się komercyjnym odłowom troci i łososi, przeprowadzanym przez Okręg PZW w Koszalinie, informuję wszystkich zainteresowanych, że oryginał listu podpisany przez około 20 członków naszej sekcji został przekazany Prezesowi Koła na ostatnim posiedzeniu zarządu w dniu 4 października z prośbą o przekazanie go Zarządowi Okręgu, który obradował w Koszalinie 22 października.

Jak dotąd nie znamy dalszych losów naszego protestu. Przewodniczący sekcji, ani żaden inny jej członek nie został poinformowany przez Prezesa naszego Koła o stanowisku kierownictwa Okręgu w tej sprawie. Tak naprawdę nie wiemy czy członkowie Zarządu Okręgu zostali o nim poinformowani.

WS

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • wędkomaniak Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  wedkomaniak

  w trakcie ostatniego posiedzenia zarządu Koła (05.11) otrzymałem od Prezesa Koła potwierdzenie przekazania naszego listu jako korespondencji wchodzącej do Biura Okręgu. Mam również zapewnienie Prezesa Okręgu o odpowiedzi, którą otrzymamy niebawem.

 • dyzmański rafał Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  rafaldyzmanski

  Koledzy wędkarze z koła Kołobrzeg…. Walczcie o to, z całego serca Wam tego życzę !!! a co do Pana Prezesa…. Cóż… pamiętajcie, że macie jeszcze komisję rewizyjną, która nie tylko zajmuje się rozliczeniami finansów koła. Pozdrawiam z Torzymia, tu też mamy swoje „pola walki” i szczerze powiem, udaje się czasem powalić goliata:)

 • karasek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 7 + / -

  mój Boże koledzy czy wy naprawdę wierzycie że Grajek przedstawi treść tego listu na zarządzie okręgu? oprócz prezesowania w kołobrzeskim kole jest przecież wiceprezesem okręgu od gospodarki rybacko-wędkarskiej i przewodniczącym komisji gospodarczej okręgu, a więc osobą najbardziej odpowiedzialną za te i inne odłowy

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin