Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Kończy się łowienie, zaczyna łapanie...

W związku ze zbliżającym się okresem ochronnym troci i łososi w Parsęcie, który zacznie obowiązywać od 1-go października, w minioną środę w Starostwie Powiatowym w Białogardzie odbyło się spotkanie służb zaangażowanych w ochronę ryb.

W spotkaniu uczestniczyło kilkunastu przedstawicieli służb mundurowych z całego obszaru dorzecza Parsęty. Rejon kołobrzeski reprezentował Starosta Tomasz Tamborski, Komendant Kołobrzeskiej Placówki Straży Granicznej, Komendant Straży Leśnej z Nadleśnictwa Gościno i Komendant Społecznej Straży Rybackiej.

Jak powiedział Andrzej Wołkowski, inicjator spotkania, głównym jego celem było omówienie współdziałania wielu służb działających na tym samym terenie. Prezes Towarzystwa Miłośników Parsęty został koordynatorem działań na terenie powiatu białogardzkiego.

WS

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  bonczkow

  Zawody wędkarskie to nie tylko rywalizacja, ale również spotkanie towarzyskie podczas którego można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Podczas dzisiejszego spotkania dowiedziałem się, że koordynatorem walki z kłusownictwem na naszym terenie będzie Straż Graniczna - spotkanie w tej sprawie odbędzie się wkrótce. Z innych ust usłyszałem słowa, że środki na walkę z kłusownictwem są, sposób ich podział może budzić wątpliwości, a to już inna para kaloszy. Nie zostałem upoważniony do ujawnienia tożsamości osoby od której dowiedziałem się o środkach na walkę z kłusownictwem, więc tego nie zrobię.

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  bonczkow

  Pytanie może wydawać się śmieszne, ale przecież nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. A kto koordynatorem na terenie powiatu kołobrzeskiego??? Trzeba przecież spiąć te wszystkie przedsięwzięcia w jedną spójną całość, tak aby nie wchodzić sobie w drogę i maksymalnie wykorzystać skromne środki z pożytkiem dla rzek i wędkarzy!

 • janek_meyer Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  janek_meyer

  Wielkie dzięki !W Tobie Andrzeju cała nadzieja.Pozdrawiam Janek M.