Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Bornholm zdobyty

W ostatnią sobotę kwietnia odbyła się wcześniej zaplanowana wycieczka wędkarska, na duńską wyspę Bornholm, w której uczestniczyło dziewięciu członków sekcji spinningowej w naszym kole, oraz blisko trzydziestu innych wędkarzy z całej Polski. Aby przybliżyć wszystkim ten uroczy zakątek Bałtyku, zamiesczam kilkanaście zdjęć z wyprawy.

WS

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Orzoł Zbigniew Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  Janku, Wieśku bardzo dziękuję Wam za zorganizowanie tej eskapady i naprawdę warto było przejechać te kilkaset kilometrów aby Was poznać. Podziękowania również dla armatora bez jego "dobrego serca" niewielu z nas by mogło sobie pozwolić na ten rejs. Do zobaczenia.

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  bonczkow

  W każdym przedsięwzięciu najważniejsi są uczestnicy, o tym czy wypad będzie udany właśnie oni decydują. Z matematycznego punktu widzenia jest pewna zależność, a mianowicie: FAJNA EKIPA = UDANY WYJAZD.
  Nic nie zastąpi kilku godzin rozmów, wymiany doświadczeń, czasami gorących dyskusji ludzi ogarniętych ta samą pasją. Chłopaki - wielkie dzięki, było super, a do tego przyczynił się każdy z uczestników.

 • Arciszewski Marcin Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  balba

  wyjazd byl super specialne podziękowania dla organizatorów zwłaszcza janka i wieśka za trud i czas który poswiecili w zorganizowaniu tak fajnego spotkania na wyspie spiningistów z całej polski i przetarcia szlaków wedkarskich .ryby nie gryzły szlachetne ale my pojechalismy na ryby a nie po ryby .mam nadzieje ze takie wyjazdy integracyjne bedą czesciej organizowane .pozdrawiam wszystkich uczestników