Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Powód bezsennych nocy

Matt Hayes z pięknym łososiem

Przy obecnym dostępie do niezliczonych programów telewizyjnych często trudno dokonać właściwego wyboru kanału, chyba, że uda nam się trafić na „Podróże wędkarza” emitowane przez Discovery HDSHOWCASE. Zapewniam, że już po kilku ujęciach, każdy wędkarz będzie bronił pilota przed innymi domownikami.

Tytuł oryginalny tej serii to „Wild Fisherman”, a jej głównym bohaterem jest Matt Hayes, angielski dziennikarz, prezenter telewizyjny, fotografik i przede wszystkim wyśmienity wędkarz przybliżający nam najpiękniejsze i najatrakcyjniejsze łowiska na całym świecie.

Najnowsza seria o Norwegii, to telewizyjny majstersztyk, od którego nie sposób oderwać oczu. W kilkugodzinnym materiale TV zobaczyć można trolingowanie w poszukiwaniu olbrzymich szczupaków i troci (nazywanych pstrągami morskimi), łowienie lipieni, pstrągów i wspaniałych łososi atlantyckich. Mi osobiście podoba się szczególnie ostatni odcinek, w którym Matt Hayes łowi w rzece w towarzystwie Lawrie Hickmana, brytyjczyka mającego na koncie przeszło 2000 złowionych łososi i Jana Erika Granbo, jednego z najlepszych norweskich speycasterowców.

Jeżeli po obejrzeniu serii doznacie niepohamowanej ochoty na wędkowanie w tych samych miejscach - informuję, że jest to możliwe. O tym już wkrótce.

z wędkarskim pozdrowieniem

Wiesiek Skólmowski

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • prezesgrajek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

  To przepiekny dokument.Niestety to inna szer. geogr.,inny kraj,inni ludzie.Ponieważ miałem przyjemność łowienia i w Norwegii i S zwecji mogę coś o tym powiedzieć. Nawet morze,niby to samo,a jakże ubogie u nas.Tylko pioch i pioch. Bohater tych oglądanych filmów,może nie należy do mistrzów sztuki łowienia na muchę...ale te krajobrazy,rzeki,przyroda zachęcajądo niej i wydaje się ona być jedyną słuszną-integrującą z takim środowiskiem-bez łomotu ciężkich przynęt wynikających z potrzeby pokonania silnego nurtu. Zachęcam zatem do łowienia na muchę-wspólnych spotkań nie tylko nad wodą. Cieszę się,że będziemy mieli nowych Członków sekcji,przenoszących się do nas z K oszalina. MOJA WYPRAWA DO S ZWECJI JUŻ NIEDŁUGO. Obiecuję,że relacje będą prawie live tym bardziej,żechcemy nakręcic parę filmów pod wodą. zACHĘCAM DO MUCHY ,TO WSZYSTKO NIE JEST TAKIE TRUDNE I TAKIE DROGIE(na początek)  Grzegorz Grajek

 • wędkomaniak Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  wedkomaniak

  mam nadzieję, że co najmniej takie ryby będą fotografowane na tegorocznej Reskiej Troci
  przypominam, że zawody rozpoczną się w sobotę o 8:00 przy czarnej drodze w Trzebiatowie

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin