Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Jak odławia się tarlaki za granicą?

Już za kilkanaście dni (17 lutego w sali konferencyjnej Zarządu Portu Morskiego w Kołobrzegu) odbędzie się spotkanie z dr Januszem Nykiem, Prezesem Okręgu PZW w Koszalinie, na temat gospodarki rybacko wędkarskiej prowadzonej w naszym okręgu.

Jak nas wcześniej zapewnił dr Nyk, panel dyskusyjny poprzedzi prezentacja materiałów audiowizualnych, które przygotował specjalnie na to spotkanie. Z uwagi na ograniczony czas panelu (około 3 godziny) może się okazać, że część materiałów, które mogłyby być tam zaprezentowane przez innych uczestników, nie znajdą się w całości na piątkowym spotkaniu. Mamy jednak tę możliwość, aby na spokojnie obejrzeć niektóre z nich już teraz. Dzisiaj zamieszczam jedną z części filmu przysłanego przez naszego kolegę, który pracuje za granicą i nie będzie mógł być razem z nami, wierzy jednak, że temat sztucznego tarła pojawi się 17 lutego.

Już wkrótce zamieszczę kolejny, kilkuminutowy fragment nakręcony podczas pobierania ikry i mleczu, pokazujący również co się dzieje z tarlakami w Danii.

WS  

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • piotr_melcher Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  Wszystko jest do zrobienia i u Nas, trzeba tylko chcieć!

 • luki3303 Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  luki3303

  Poza materiałem audiowizualnym niech to wszytko co będzie przedstawiane i opisywane na przykładzie parsęty bedzie poparte stosownymi dokumentami !!!

 • Radewicz Damian Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

  dmek

  Widać pełen profesjonalizm w działaniach tych panów, to nie to co na Parsęcie - gdzie dwóch panów z ogorzałą twarzą (chciało by się powiedzieć zwykłych buraków) ładuje te piękne i szlachetne ryby do beczki http://www.youtube.com/watch?v=yr6YpNgeVBA&feature=player_embedded .

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin