"Święta z rybą"

W niedzielę, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, odbyła się pierwsza plenerowa impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Kołobrzeska Lokalna Grupa Rybacka, w którym nasze Koło działa od samego początku i jest jego członkiem.

Nie wyobrażaliśmy sobie tej imprezy bez naszego, skromnego udziału, gdzie już samo zaproszenie było wyróżnieniem. Głównym naszym celem jest zmiana wizerunku kołobrzeskiego Koła Miejskiego, dlatego czynne uczestnictwo w takich projektach jest dla nas bardzo istotne. Na szczęście podobnie uważa grupa wędkarzy, która jak zwykle stanęła na wysokości zadania i poświęciła wędkarstwu, a przede wszystkim naszemu kołu, swój wolny czas. Obecność kilkunastu kolegów, przy takiej pogodzie, to więcej niż oczekiwaliśmy, a wyeksponowanie logo Koła i rozdanie kilkudziesięciu osobom ulotek i naklejek promocyjnych, w miejscu gdzie w tym samym czasie są obecni przedstawiciele władz miasta, oraz kilku naszych dotychczasowych sponsorów, to był miód na nasze zmarznięte serca.

Szkoda, że aura nie była łaskawa dla całego Biura SKLGR, którego pracownice, ostatnie kilkanaście dni poświęciły na przygotowanie niedzielnego festynu i w trakcie imprezy, deszcz przeplatał się z porywistym wiatrem.

WS