19 martwych troci i dwóch zatrzymanych - to wynik akcji funkcjonariuszy SG z Kołobrzegu

We wtorek 11 października, kilka minut przed godziną 19,  do Kołobrzeskiej Placówki Straży Granicznej przywieziono dwóch kłusowników, zatrzymanych w wyniku działań w Komasowie. Był to wynik 14-godzinnej akcji, przeprowadzonej przez kołobrzeskich funkcjonariuszy na przepławce hydroelektrowni w Rościnie, gdzie z kłusowniczych siatek wyjęto 19 troci o łącznej wadze około 40 kilogramów.

Zatrzymani kłusownicy, wraz z dokumentacją, zostali przekazani funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, a o ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

.

W imieniu wszystkich wędkarzy dziękuję funkcjonariuszom SG, dzięki którym zatrzymano złodziei, oraz Panu płk SG Romanowi Biernackiemu, Komendantowi Placówki SG w Kołobrzegu, za zgodę na publikację.