Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Festyn "Wędkarze dzieciom"

W sobotę 4 czerwca, nad Kanałem Drzewnym w okolicy ulicy Zygmuntowskiej w Kołobrzegu, odbył się festyn pod nazwą „Wędkarze dzieciom” zorganizowany przez Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu.

Do tegorocznej rywalizacji w zawodach spławikowych stanęło blisko trzydzieścioro dzieci, którzy w większości nad Kanał przybyli w towarzystwie rodziców i dziadków, tworząc tym samym wspaniałą rodzinną atmosferę. Wśród zawodników byli również czterej członkowie szkółki wędkarskiej z Robunia, którzy wraz ze swoim opiekunem przyjechali na zaproszenie organizatorów.

Słodyczy i kiełbasek z grilla starczyło dla wszystkich, podobnie jak nagród i upominków wędkarskich ufundowanych przez sponsorów. Poza zwycięzcami czterech konkurencji, którzy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi, wszyscy uczestnicy zawodów dostali wędki teleskopowe, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu, które współfinansuje realizację tegorocznych projektów Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu.

Zarząd Koła, korzystając z okazji pragnie szczególnie podziękować Panu Tomaszowi Tamborskiemu za przybycie i osobiste wręczenie nagród, oraz Pani Lidii Markowskiej za pomoc w organizacji zawodów. Na wyróżnienie zasługuje również Pan Tomasz Kuchna dyrektor kołobrzeskiego oddziału Lukas Banku, właściciele hurtowni Rojan z Ząbrowa, firma Balsax z Kłodzka, poznańska firma  Jaxon, Okręg PZW w Koszalinie, Krzysztof Wyrwisz włąściciel sklepu wędkarskiego przy ulicy Portowej w Kołobrzegu, firma Szansa, oraz Andrzej Paruzel właściciel portalu wedkomania.pl, dzięki którym ten dzień pozostanie na długo w pamięci dzieci.

Niestety w tym zacnym gronie zabrakło władz miasta Kołobrzeg. W tym roku wydział Edukacji, Kultury i Sportu nie znalazł ani złotówki na dofinansowanie wędkarskiego dnia dziecka. Należy mieć nadzieję, że było to przeoczenie, a błąd zostanie naprawiony w przyszłym roku.

 

Wyniki zawodów:

Zawody spławikowe w kategorii do lat 11

1.      Dominika Ołów

2.      Mateusz Szoć

3.      Jakub Zub

Zawody spławikowe w kategorii do lat 14

1.      Patryk Zięba

2.      Marek Barwinek

3.      Krystian Zięba

Zawody rzutowe do tarczy Arenberga

1.      Paweł Monasterski

2.      Mateusz Szoć

3.      Szymon Giliński

Zawody w rzucie kulą zanętową do celu

1.      Karol Woźniak

2.      Patryk Zięba

3.      Szymon Giliński

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

Wiesiek Skólmowski

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • banita Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  banita

  Panie Wieśku reklamacja uwzględniona.

  Więcej zdjęć z festynu wędkarzyków znajdziesz na stronie wedkarzyki.pl w albumie Wędkarskie Imprezy.

  Link do albumu:

  http://www.wedkarzyki.pl/main.php?g2_itemId=5194

  Jeśli nie możesz kliknąć w link, skopiuj go w całości i wklej do paska adresu w przeglądarce, a następnie wciśnij ENTER.


  UWAGA!!!

  Zdjęcia w albumie z Festynu Wędkarskiego w pełnym rozmiarze, lub w wersji papierowej można zamówić mailem lub telefonicznie.

 • wędkomaniak Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  wedkomaniak

  Drogi banito, jeżeli masz kontakt z właścicielem strony do której link byłeś uprzejmy podać, to proszę o zwrócenie mu uwagi aby w przyszłości albo podawał informację o cytowaniu fragmentu tekstu pochodzącej ze strony Koła Miejskiego (czyli źródła) albo nie autoryzował ściąganych niepełnych relacji.
  Pozyskując sponsorów zobowiązuję się do umieszczania ich w relacjach, a czytając tekst podpisany moim imieniem i nazwiskiem na stronie wedkarzyki.pl ten fragment został bez wiedzy autora usunięty.

 • banita Data dodania: 10 lat temu Oceń: 0 + / -

  banita

  Więcej zdjęć z festynu wędkarzyków znajdziesz na stronie wedkarzyki.pl w albumie Wędkarskie Imprezy,.
  Link do albumu:

  http://www.wedkarzyki.pl/main.php?g2_itemId=5194

  Jeśli nie możesz kliknąć w link, skopiuj go w całości i wklej do paska adresu w przeglądarce, a następnie wciśnij ENTER.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin