Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

OBCHODY DNIA WĘDKARZA

Tradycyjnie, wędkarze Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu uczcili swoje święto ekologicznie. W tym roku, w świąteczną sobotę 19 marca, spotkali się na prawym brzegu Kanału Drzewnego, by go oczyścić z zalegających tam śmieci.

Przeszło 20 uczestników akcji, z których część przybyła wraz z dziećmi, uporała się z tym fragmentem Kołobrzegu w niespełna godzinę.

Odcinek Kanału Drzewnego, równoległy do ulicy Zygmuntowskiej został wybrany nieprzypadkowo na tegoroczną akcję. Jest to działka, której wędkarze starają się nadać nazwę „Skwer Wiktora Wierzbickiego” i mimo spełnienia wszystkich proceduralnych wymogów, oraz zapewnień o paparciu Prezydenta Gromka dla tego projektu jak na razie sprawa utknęła w Magistracie.

Z wędkarskim pozdrowieniem

Wiesiek Skólmowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • bladawiec Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  bladawiec

  Kolego mximus, jeśli jesteś wędkarzem i dręczy Cie temat wystajacej rury to nic nie ma na przeszkodzie byś sam wykonał telefony i się dowiedział więcej na jej temat. Pozdrawia
  tomek j

 • mximus Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  zdjecie nr 5 - rura wychodzaca z ziemi prosto do wody..bardzo czesto widze jak z tej rury wyplywa Bardzo Brudna woda,bezposrednio do kanału. Czy jest kos, kto moglby zajac sie ta sprawą?? dokladnie dowiedziec sie co to za rura i co z niej wypływa ? pozdrawiam

 • Parsęta Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

  Piękne dzięki.Pozdrawiam Wszystkich.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin