Jaxon obudził ryby w Parsęcie

Warto odnotować pierwsze tegoroczne sukcesy naszych członków, podkreślając jednocześnie, że łowione ryby to głównie około 50 cm srebrniaczki.  W czwartek dotarły do mnie kolejne dwa zgłoszenia członków naszego Koła. W obu przypadkach ryby zostały złowione na odcinku przyujściowym i w obu przypadkach koledzy zaliczyli po jeszcze jednym braniu, niestety nie zakończonym skutecznym zacięciem.  Wiceprezes ds. sportu, kolega Waldek Radwan swoją pierwszą tegoroczną troć złowił na srebrną obrotówkę, natomiast kol. Dominik Walczak, łowiący głównie woblerami tym razem przechytrzył sreberko na zielonego „dzikiego” Feroxa firmy Jaxon.

Czwartkowe wyniki w połączeniu z doniesieniami meteorologów o sztormie na Bałtyku z wiatrami z kierunku północno-zachodniego, który ma dokuczać mieszkańcom polskiego wybrzeża już od dzisiejszego popołudnia, dobrze wróżą przed niedzielnymi, trociowymi mistrzostwami Koła.