Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Kołobrzescy spinningiści bez ryb w Bardach

W niedzielę 9 stycznia, w okolicy Bard, około godziny 9 rozpoczęły się Trociowe Otwarte Mistrzostwa Okręgu PZW w Koszalinie. Do rywalizacji przystąpiło 97 zawodników, wśród których około 30 pochodziło z kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW.

W trakcie pięciogodzinnej rywalizacji, mimo sprzyjających warunków atmosferycznych, złowiono jedną samicę łososia (zarażoną pleśniawką) i dwie zdrowe niewielkie trocie. Największa ryba wyholowana tego dnia została wypuszczona ponownie do rzeki. Była nią piękna, ponad 80 centymetrowa, gruba samica szczupaka, która zaatakowała woblera spinningisty łowiącego poniżej mostu w okolicy Bard.

Członkowie Koła Topik z Białogardu, jako organizatorzy zadbali o to, by po powrocie znad rzeki szybko zapomnieć o słabych wynikach, jednak mimo serwowanym pysznym potrawom, niedosyt pozostał. Oby następnym razem było lepiej.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (6)

 • Mateusz Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  moja zasada to:
  Pamiętaj wędkarzu młody,
  zawsze wypuszczaj ryby do wody. xD

 • arnie Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  arnie

  impreza z pewnością fajna ale zdjęcie ryb jest tragiczne i nie ma nic wspólnego ze sportem wędkarskim i propagowanym wędkarstwem "etycznym".

 • Bielski Filip Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Proszę spojrzeć na pierwsze zdjęcie. Kogo widzimy w lewym rogu? Toć to z dumą patrzący na leżący krwawiący pokot prezes okręgu p. Janusz Nyk. Czy mam rację?

 • jan_jankowski Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  Przytoczę komentarz kol Rostera i nic więcej nie dodam" Jakie te TROcie przecudnej urody. Ta pierwsza ryba to chyba śledź, nieprawdaż" oraz drugi "Proszę wejść na w/wym stronę w Kołobrzegu. Co to za trocie? Na mistrzostwach (ogólnopolskich !!!!!!) okręgu winien zostać podniesiony wymiar ochronny do 50 cm. I ta krew na śniegu wokół zabitych ryb.Żadnego szacunku do łososiowatych.To wstyd.

 • Studziński Ryszard Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  ryhoo

  Dominik ma rację. Ale założenia były według organizatorów. Deko żałosne (mój komentarz). Odbyło się. Poraziło mnie coś innego, byłem na Ząbrowie, teoretycznie piękna keltowa prostka ... ale woda spływająca z pobliskich pagórków po porostu cuchnęła fenolem (gnojem). Czy ktoś nad tym panuje ? Trotki to delikatne stwory, czemu potem się dziwić, że fajny spacer był.

 • Walczak Dominik Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  dominik91

  Od kiedy to na zawodach punktowane są ryby z pleśniawką? Cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.