Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Co w okresie ochronnym mogą robić trociarze?

Odpowiedzi na tytułowe pytanie jest bardzo wiele. Są jednak sprawy pożyteczne, którym wystarczy poświęcić kilka minut własnego życia, a które będą cieszyć nas i innych przez dziesięciolecia.

Za kilka dni w nietypowy sposób grupa kołobrzeskich wędkarzy uczci 60 rocznicę powstania Polskiego Związku Wędkarskiego i Koła Miejskiego PZW.

W myśl zasady „Nasze brzegi w naszych rękach” w sobotę 9 października, w okolicy Ząbrowa (około godziny 11), na lewym brzegu Parsęty zostanie posadzonych 60 drzew. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą włączyć się do realizacji celów statutowych PZW i propagowania idei proekologicznych.

Wiesiek Skólmowski

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • wędkomaniak Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

    wedkomaniak

    Po przygotowaniu dołków, palików, wyznaczeniu linii drzew, przystąpimy do sadzenia. gdyby wszystko przebiegło bardzo sprawnie i miałoby się skończyć przed przyjazdem zawodników, to zostawimy kilka drzew dla muszkarzy. Ustalimy wszystko na miejscu przed zawodami.

  • Janowski Adam Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

    adaskojan

    A godziny nie można przesunąć na 14.00 ? W tym czasie i w tym samym miejscu od godziny 8.30 do 13.00 odbywają się zawody muchowe...