UCZNIOWIE PRZEROŚLI MISTRZÓW

Doskonały start naszych najmłodszych spławikowców.

W minioną niedzielę 18 kwietnia, nad pięknym zbiornikiem zaporowym na rzece Radwi rozegrano Memoriał Zenka Chałubka.

Relację z tej wspaniałej imprezy opublikują organizatorzy, ja natomiast chcę skupić się na wędkarzach Sekcji spławikowej Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu, biorących udział w tych zawodach. Seniorzy: kol. Bogdan Gliwa, kol. Tomek Jezierski, oraz kol. Krzysztof Zdyb zajęli odległe 12,13 i 14 miejsce. Jednak ich wyjazd od samego początku miał charakter szkoleniowy i był dobrą okazją aby pokazać to urokliwe miejsce naszego Okręgu najmłodszym członkom Sekcji, którzy sprawili nie lada niespodziankę. Pod okiem swoich starszych kolegów i trenera kol. Krzysztofa Wyrwisza do rywalizacji przystąpili kadeci: Igor Arciszewski, Mateusz Jabłoński i junior Kamil Barwinek. Najmłodsi uczestnicy zawodów nie mieli odrębnej grupy wiekowej i byli klasyfikowani wraz z juniorami, a warto dodać, że w tej dyscyplinie juniorami są wędkarze do 21 lat. Mimo to wspaniale wypadł ośmioletni Igor Arciszewski, który zajął doskonałe drugie miejsce. Na czwartym był Mateusz Jabłoński.

Wodom Cześć

.