Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Rozpoczęliśmy sprzedaż znaczków na 2020 rok

Rozpoczynamy sprzedaż znaków PZW na rok 2020. Znaczki, tak jak to miało miejsce w roku ubiegłym rozprowadzane będą w sklepie wędkarskim przy ul. Jedności Narodowej 30 w Kołobrzegu. (Sklep Wędkarski Michał Jania – znajdujący się przy Centrum Ogrodniczym, nad kwiaciarnią).

Sklep czynny jest:

- od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 – 18.00.

- w soboty od godz.09.00 – 14.00

Zarząd Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu informuje, że jedynym sklepem wędkarskim współpracującym z naszym kołem jest sklep wędkarski przy ul. Jedności Narodowej 30 w Kołobrzegu.

(chcąc zostać naszym członkiem pod tym adresem załatwisz wszelkie formalności, informacji udzieli Ci kol. Michał Jania).

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • pzwuski Data dodania: 1 rok temu Oceń: 3 + / -

    Czy nie można zgłosić aby regulamin dotyczący łowiska Niekanin został zmieniony? Po pierwsze dlatego, że nawet łowiska specjalne nie mają tak skomplikowanych zasad. A po drugie - ważniejsze-regulamin jest niezgodny z prawem. Narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenia RODO. Wymagając od wędkarzy wysyłania wiadomości sms czy podawania informacji o tym, że się w danej w chwili łowi na danym łowisku tworzy się chcąc lub nie bazę danych o tym gdzie kto jest w danej chwili (czyli łowi) oraz jaki ma numer telefonu i oczywiście nazwisko. Kto mam nad tym kontrolę i ochronę? Przepisy bardzo rygorystycznie podchodzą do gromadzenia danych osobowych i nawet nieświadome złamanie przepisów to kary nawet do kilku milionów euro. Sprawa nie tyle wyjdzie bo ktoś zrobi donos do GIDO ale wtedy jak ktoś zostanie złapany na łowieniu bez wysłania tego smsa, wtedy się będzie bronił, ze nie musiał, a łowić ryby ma prawa.
    Pomijając to. Nie każdy posiada komórkę przy sobie, nie każdy (szczególnie starsi( umie wysyłać smsy).
    Czemu to miało służyć??