Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Ankieta w sprawie młodzieży w jednostkach PZW

Aktualności | 2019-02-10 | Publikujący: Okręg PZW w Koszalinie

Szanowne Koleżanki i Koledzy!!!

 

Rada ds. Młodzieży Okręgu PZW w Koszalinie zwraca się do wszystkich Kół wędkarskich naszego Okręgu o wypełnienie ankiety w sprawie pracy z młodzieżą w Kołach za rok 2018. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że nie we wszystkich Kołach taka praca się odbywa, ale to nie zwalnia z przesłania w/w ankiety. Piszcie tak jak jest naprawdę. Jeśli takiej pracy nie ma starajcie się stworzyć coś dla młodzieży. Przygotujcie swoich następców póki jest jeszcze czas, aby ślad po nas nie zaginął. Rada ds. Młodzieży dołoży w tym roku wszelkich starań, aby wspomóc najbardziej aktywne Koła pracujące z młodzieżą. Budżet, którym w tym roku dysponujemy nie jest duży, ale będziemy się starać wspomóc tę pracę. Przewidujemy w czerwcu po dwuletniej przerwie Okręgową Młodzieżową Olimpiadę Wędkarską, która odbędzie się w Świdwinie a organizatorem będzie Świdwińska Szkółka Ekologiczno Wędkarska. Warunkiem uczestnictwa w Olimpiadzie będzie tylko przynależność do PZW.

Tylko wspólnymi siłami i pracą możemy zachęcić i zmobilizować młodzież do wstąpienia w nasze szeregi i kontynuowanie tak wspaniałej pasji, jaką jest wędkarstwo.

Wypełnioną ankietę prosimy o przesłanie na adres Okręgu w Koszalinie do dnia 15.03.2019r.

Wszelkie uwagi i pytania, na które chętnie odpowiem proszę kierować pod adresem:         Piotr Klimczak tel. 503 93 62 82

Ankieta w formie pliku załączona poniżej jako załącznik!!!

 

Sekretarz Rady ds. Młodzieży Piotr Klimczak

Poleć znajomemu

Załączniki

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin