Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Ryby o jakich inni mogą tylko pomarzyć

Wielu wędkarzy marzy o złowieniu pięknego łososia, najcenniejszej i najbardziej szlachetnej ryby pływającej w Bałtyku. Okazuje się, że wraz z początkiem stycznia br. nasi Koledzy, Dariusz Krakowiak i Marcin Arciszewski - kołobrzescy wędkarze, miłośnicy metody trollingowej, rozpoczęli tegoroczny wyścig po kolejne rekordy wędkarskie.

Tym razem w odległoci 40 km na północ od ujścia Parsęty, na martwe szprotki udało im się skusić dwa piękne okazy o wymiarach 107 cm i 97 cm, o wadze 11kg i 10 kg.

Gratulujemy!

 

 

Dzięki uprzejmości kolegi Marcina zapraszamy do obejrzenia filmu na którym udało im się uchwycić niespodziewanego gościa…

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • para78 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    jeżeli jest prawdą co pisze srebrniak to jest tylko jedno proste wyjście, a mianowicie nigdy więcej nie opłacać wyjazdów na zawody ludziom którzy tak zrobili. Niech ich sponsoruje inny portal

  • srebrniak50 Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    Prezesie Lukaszu,co za reprezentację kola wysłałeś na zawody Iny. Pierwszy raz zdarzyło się ,że nie ma zdjęć ani relacji z tak ważnych zawodów w których startowali członkowie koła. Tym bardziej jestem zaskoczony,że ponoć ich relacja jest na innym portalu. Wnioskuję,że w kole nr. 17 dalej są niesnaski i nic dobrego to nie wróży.

  • Stróżak Jan Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

    Gratulacje!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin