Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Pożegnania nadszedł czas……

Przez ostatnie 5 lat (od grudnia 2012r) do dnia dzisiejszego włącznie byłem współadministratorem a następnie administratorem strony internetowej Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu znajdującej się na portalu PZW. W dniu dzisiejszym nadszedł kres mej działalności jako administrator. Do sukcesów w tej dziedzinie można zaliczyć to, że przez cały ten czas nigdy jako koło (można to sprawdzić) nie wypadliśmy poza pierwszą dziesiątkę wejść na stronę w ciągu doby wśród wszystkich kół na portalu wielokrotnie plasując się w pierwszej trójce. Gwoli sprawiedliwości należy dodać, że głównym architektem i autorem tego niewątpliwego sukcesu był kolega Wiesław Skólmowski (Prezes Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu w latach 2012 – 2016). Wiele się od Niego w tej dziedzinie nauczyłem – Wiesiek – dzięki.

Zawsze starałem się pisać obiektywnie, zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie za każdym razem tak wychodziło – ot ułomność natury ludzkiej. Było – minęło jak mawiają. Nie ma ludzi niezastąpionych. Nowemu administratorowi (administratorom) z całego serca życzę aby nigdy nie zabrakło im ciekawych tematów ani wydarzeń o których mogliby pisać (w miarę swoich skromnych możliwości służę radą i pomocą). W ostatnim czasie pojawiałem się kilka razy jako uczestnik opisywanych wydarzeń, może nie byłem z niektórymi kolegami najlepszym tematem, ale jak to mówią ….z braku laku dobry….. O tematy, a tymbardziej ciekawe nie jest łatwo, potrzebne są odpowiednie narzędzia.

Podczas swoich wystąpień starałem się nad wodą jak i poza nią dobrze reprezentować Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu podkreślając przynależność – jak wychodziło, nie mnie to oceniać.  Swoje zdanie i poglądy we wszystkich poruszanych tematach oraz relacjach z pierwszej lub drugiej ręki zawsze przedstawiałem pod swoim nazwiskiem.

Dzięki posturze XXL dysponuję sporą powierzchnią reklamową co widać na poniższych zdjęciach – starałem się to wykorzystać –  z różnym skutkiem.

 

Do zobaczenia nad wodą!

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

 

      Jan Bonczkowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.