Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

"Salmo Parsęty 2017" to już historia.

Zawody spinningowo-muchowe "Salmo Parsęty 2017" to już historia. W niedzielę o godz. 13.00 zakończyła się dwudniowa rywalizacja łowców troci i łososi biorących udział w zawodach. W ciągu dwóch dni 10-ciu szczęśliwców złowiło 11 ryb. Najlepiej z kołobrzeżan spisał się kol. Mariusz Chrzanowski z Koła Miejskiego PZw w Kołobrzegu. Zwycięzcą zawodów został kol. Szymon Piekarski z Cigacic który jako jedyny złowił rybę pierwszego (59 cm) jak i drugiego (60 cm) dnia zawodów, co dało łącznie 119 centymetrów. Drugie miejsce zajął kol. Ryszard Kołodziej z Koszalina (troć 81,5 cm), trzeci był kol. Mariusz Chrzanowski z Kołobrzegu (79 cm), IV -  kol. Adam Podwojski z Torunia (76cm), V -  kol. Łukasz Długołęcki - Sławno (61cm), VI miejsce - kol. Marcin Strzelecki z Karlina (58,5cm), VII - kol. Mirosław Gołębiowski - Szczecin (57,9cm), VIII - Damian Czarniewski-Pęcak z Kłopotowa (57,2cm), IX miejsce zajął kol. Robert Horak - Świdwin (56cm), X był kol. Tomasz Wiśniewski - Miastko (52,9cm).

Na podstawie osiągniętych wyników jednoznacznie można stwierdzić, że walka trwała do samego końca. Zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!  Jako Kołobrzeg i kołobrzeżanie okazaliśmy się bardzo gościnni. 

Uczestnikiem który na zawody miał najdalej był kol. Adam Żołnierczuk (członek naszego Koła) który na stałe mieszka i pracuje w Islandii. 

PS. Mamy szczęście, w br sezon trociowy trwa o jeden dzień dłużej - w niedzielę 1-go października można po raz ostatni w tym roku udać się za trocią i łososiem nad Królową Polskich Rzek Trociowych - Parsętę. 

Z wedkarskim pozdrowieniem 

     Jan Bonczkowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.