Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wędkarska Noc Kupały wśród przyjaciół

Spotkanie nad Czarnym Stawem w Niekaninie rozpoczęliśmy w dniu 24-go czerwca o godzinie osiemnastej. Do wspólnej zabawy i całonocnej rywalizacji w wędkarstwie gruntowym stawiło się 12-tu uczestników oraz kilka osób towarzyszących. Poczęstunek, rozlosowanie wśród uczestników zawodów dipów i boosterów ufundowanych przez sklep wędkarski Michała Jania oraz losowanie stanowisk rozpoczęło rywalizację. Jako, że były to zawody towarzyskie, spotkanie przyjaciół i znajomych pochłoniętych tą samą pasją nie dało się odczuć napięcia, atmosfera bardziej piknikowa – żarty, śmiech, dowcipy – pełna integracja środowiska. Jedyną niepewność budziła nieprzewidywalna pogoda, przemieszczające się ciemne deszczowe chmury, jednakże obecni wśród nas szamani stwierdzili, że nie będzie padać, i nie mylili się – aura nam sprzyjała. Przez cały czas trwania zawodów do dyspozycji uczestników były gorące i zimne napoje, wspaniały gulasz przygotowany przez Izę Mikołajczyk cieszący się bardzo dużym powodzeniem (Iza – wielkie dzięki za pomoc) oraz kiełbaski pieczone na ognisku.  

Puchary i nagrody rzeczowe czekały na nowych właścicieli, ryby jednak na początku nie chciały z nami współpracować. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa walczyć trzeba do samego końca i dopóki przynęty w wodzie wszystko się może zdarzyć. O godzinie 9-tej rano w niedzielę gdy zakończyliśmy wędkowanie okazało się, że pierwsze miejsce zajął kol. Przemek Mikołajczyk (był w uprzywilejowanej sytuacji – przez całą noc dopingowały Go dzieci i pies),  drugi był kol. Piotr Olejniczak, a trzeci kol. Jarosław Olszewski. Po ceremonii dekoracji zwycięzców wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały nagrody rzeczowe, w tym przypadku szczęście uśmiechnęło się do kol. Karola Gorczycy, Marcina Jakubów oraz ponownie do Piotrka Olejniczaka.

 W imieniu organizatora zawodów Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu chciałbym bardzo gorąco podziękować Karolowi Gorczycy oraz Rafałowi Piotrowskiemu z firmy Dobre Meble na których zawsze można liczyć za okazaną pomoc i wsparcie.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

      Jan Bonczkowski

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin