Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Mieleńska Belonada - VI Mieleński Festyn Wędkarski – wyniki

11 czerwca br. wraz z kolegą Andrzejem Żołnierczukiem uczestniczyliśmy w VI Mieleńskim Festynie Wędkarskim pn. „Mieleńska Belonada”. Równocześnie  z zawodami w dyscyplinie spławikowej oraz gruntowej rozegranych na kanale łączącym jezioro Jamno z morzem odbyły się zawody spinningowe w morzu oraz „wisienka na torcie” – Surfcastingowe  Mistrzostwa Okręgu Koszalińskiego PZW.

A oto wyniki w poszczególnych konkurencjach:

W dyscyplinie spinningowej nie wyłoniono zwycięzcy – brak ryb,

Spławik – I miejsce Dywelski Łukasz, II miejsce – Wróblewski Mirosław, III miejsce – Torbiński Franciszek, IV miejsce – Michalak Jarosław.

Grunt – I miejsce – Berent Maciej, II miejsce – Alfs Adam, III miejsce – Barszczewski Artur, IV miejsce – Asłanian Rafael.

 

Surfcastingowe Mistrzostwa Okręgu

 

Mistrzem Okręgu Koszalińskiego PZW został kol. Grzegorz Krężel,

II miejsce – kol. Słabuszewski Dariusz,

III miejsce – kol. Cembik Andrzej,

IV miejsce – kol. Borkowski Marcin.

 

Pogoda dopisała, z rybami było troszeczkę gorzej, tym większe gratulacje dla punktujących, a w szczególności dla tych którzy uplasowali się na podium.

 

Organizacja jak zwykle podczas zawodów organizowanych przez kol. Jerzego Makarę i jego współpracowników na bardzo dobrym poziomie.

 Była to kolejna okazja do spotkania się z kolegami, dobrymi wędkarzami, pozytywnie zakręconymi ludźmi.

Wielkie dzięki i do zobaczenia na kolejnych zawodach!

 

Z wędkarskim pozdrowieniem

        Jan Bonczkowski

 

W związku z zawodami organizowanymi przez Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu (szczegóły niebawem) które odbędą się w dniu 24-25 czerwca – Noc Kupały – w Niekaninie i koniecznością przygotowania łowiska zapraszam kolegów w dniu 13-go czerwca o godz. 18.00 do Niekanina i  wzięcia czynnego udziału w pracach. W miarę możliwości proszę o zabranie z sobą kos, sekatorów, podkaszarek oraz innego sprzętu mogącego przydać się w tych pracach.

Przyjemnie jest posiedzieć i powędkować na zadbanym łowisku, dlatego też dołącz do nas, każda para rąk mile widziana. W razie pytań i wątpliwości dzwoń!

Zapraszamy!

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.