Wybrano nowego Prezesa Koła

Nowowybrany Prezes Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu

W dniu 21 stycznia 2017 roku w sali wykładowej Mariny Solnej w Kołobrzegu przy ul. Warzelniczej 1 odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze członków Koła Miejskiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu.

Od samego początku zebrania dało się zauważyć, że postępowanie ZG PZW w stosunku do byłych i obecnych członków Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie bardzo skutecznie ostudziły chęć działania w strukturach PZW na ich najniższym szczeblu – tj. koła.

Po dopełnieniu wszelkich formalności wynikających z porządku obrad kol. Wiesław Skólmowski (ustępujący Prezes Zarządu Koła) zaproponował na Przewodniczącego Zgromadzenia kol. Jana Bonczkowskiego, który po przegłosowaniu jego kandydatury przejął prowadzenie zgromadzenia.

Podczas dyskusji, po przedstawieniu sprawozdań dało się zauważyć, że los Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu, koła z przeszło 65-cio letnią tradycją wisi na przysłowiowym „włosku”. Części z obecnych na zebraniu członków koła zakręciła się łezka w oku.

Ostatecznie (na szczęście dla tak długoletniej tradycji) zwyciężył wariant „na przetrwanie” i udało się wybrać nowego Prezesa Zarządu Koła, członków Zarządu oraz Komisję Rewizyjną Koła.

Prezesem Zarządu Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu wybrany został kol. Łukasz Sęczkowski. (na zdjęciu)

W skład Zarządu Koła weszli:

kol. Mariusz Chrzanowski, kol. Andrzej Żołnierczuk, kol. Włodzimierz Bielski, kol. Wojciech Jabłoński.

Komisję Rewizyjną Koła tworzą: kol. Marcin Jakubów, kol. Wiesław Skólmowski, kol. Jan Bonczkowski.

Delegatami na Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy wybrani zostali:

kol. Mariusz Chrzanowski, kol. Jan Bonczkowski.

Na zastępcę delegata wybrano kol. Łukasza Sęczkowskiego.

Od tego momentu zgodnie ze Statutem PZW § 55 pkt. 2 władze i organa statutowe koła PZW mają 7 dni na wybór z pośród siebie osób funkcyjnych, ale o tym w późniejszych wiadomościach na naszej stronie.

Z wędkarskim pozdrowieniem!!!

Przewodniczący Zgromadzenia Sprawozdawcz - wyborczego