Udane zakończenie wakacji naszych kolegów w wędkarstwie morskim

Na plaży zachodniej w Kołobrzegu, tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia, odbył się plażowy maraton wędkarski. W tym roku wystartowało 10 trzyosobowych zespołów, wśród których nie zabrakło członków Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu. Przypominam, że nasi koledzy to wytrawni zawodnicy tego typu rywalizacji. Ubiegłoroczny start zakończyli na III miejscu, a przed dwoma laty byli najlepsi. W tym roku w klasyfikacji drużynowej XVI Maratonu wędkarstwa plażowego im. Henryka Nizioła, drużyna w składzie Wojciech Jabłoński, Waldemar Puc i Mariusz Chrzanowski zdobyła II lokatę. Drugi w klasyfikacji indywidualnej był Wojtek Jabłoński. Puchary w imieniu drużyny odbierał Mariusz Chrzanowski (na tytułowym zdjęciu).

WS