Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wędkowanie nad rozlewiskiem Pyszka przestało być darmowe

25 lipca br, kilka dni po przejęciu obwodu rybackiego Parsęta przez nowego użytkownika opublikowałem na stronie naszego Koła informację z której wynikało iż rozlewisko Pyszka (prawy dopływ Parsęty) jest dostępne dla wszystkich posiadaczy karty wędkarskiej. Przed opublikowaniem tekstu konsultowałem się ze Specjalistą ds. obwodów rybackich w ZMiGDP, który potwierdził moją interpretację, dodając, że Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty będzie starał się włączyć ten akwen do pozostałych na które wydają pozwolenia.

„Darmowa laba” skończyła się w połowie sierpnia i obecnie Mokradła Pyszka są już częścią płatnego obwodu użytkowanego przez Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty z siedzibą w Karlinie i tylko posiadacze zezwolenia wykupionego u tego użytkownika mają prawo tam wędkować. Przypominam, że może to być zezwolenie na Kanał Drzewny i starorzecza za 45 zł do końca 2016 roku, lub na całą Parsętę wraz z dopływami i starorzeczami, a także z Kanałem Drzewnym za 105 zł do końca 2016 roku.

Oby poza aktualizacją strony internetowej jak najszybciej zmieniono dotychczasowe tablice, które wprowadzają wędkarzy w błąd.

 

Wiesław Skómowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin