Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zmiany w Okręgu PZW w Koszalinie

Od najbliższej soboty, 27 sierpnia, Okręgiem PZW w Koszalinie zarządzać będzie nowy pełnomocnik Zarządu Głównego PZW. Na podstawie Uchwały 144 Prezydium ZG w Warszawie funkcję tę obejmie Monika Gańczy, dotychczasowa Dyrektor Biura Zarządu Okręgu.

Pełnomocnictwo obejmować będzie prawa i obowiązki Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie z wyłączeniem kilku czynności, które będą mogły być podjęte dopiero po akceptacji ZG w Warszawie.

Jest to spowodowane upłynięciem sześciomiesięcznego okresu zarządzania przez poprzedniego pełnomocnika (przewidzianego w Statucie PZW) i dalszego zawieszenia Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie ze względu na wszczęcie wobec członków tego Zarządu postępowania przygotowawczego przez Prokuraturę Okręgową w Koszalinie związanego z niedopełnieniem przez nich obowiązków i nadużyciem uprawnień (Sygn. akt: PO1Ds2. 2016) oraz wszczęciem przez Rzecznika Dyscyplinarnego Zarządu Głównego postępowania dyscyplinarnego wobec podejrzenia naruszenia przez Członków Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie postanowień § 14 pkt 3) i pkt 4) Statutu PZW.

 

Wiesław Skólmowski

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin