Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Odbyło się listopadowe posiedzenie Zarządu Koła

Podczas listopadowego posiedzenia Zarządu Koła podsumowano tegoroczną zbiórkę pieniędzy na zagospodarowanie łowiska Niekanin.

Łącznie zebraliśmy 180 zł, poza tym na ten cel przeznaczyliśmy 500 zł z budżetu Koła, oraz 120 zł jakie pozostały ze zbiórki złomu. Z materiałów zebranych przez naszych członków, społecznie wykonaliśmy tablice stojące wokół stawu, a także kupiliśmy materiały niezbędne do ich wykończenia. Brzeg łowiska został obsiany trawą kupioną przez Koło.

W trakcie zebrania, koledzy z Sekcji Spinningowej przeznaczyli zebrane przez siebie 370 zł, które nie wykorzystali w mijającym roku. Pieniądze będą wydane na ochronę wód i zarybienie łowiska.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

 • wojtekk3 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Witam. Nazywam się Wojtek Kubok.Nie jestem akurat członkiem koła 17,ale jestem członkiem PZW. Nie mogę przyjść ma wasze spotkania w siedzibie, ale uważam że mam prawo wiedzieć co się wiąże z łowiskiem za które wnoszę opłaty, z wodą o którą wszyscy wspólnie dbamy.
  Mam wrażenie że koło siedemnaste przestało interesować się tym akwenem, a to szkoda bo jest gospodarzem i powinno działać w dobrym kierunku.Padło parę pytań, może i też od kolegów z PZW, ale nikt nie chce z kompetentnych na na nie odppwiedziec.???

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  bonczkow

  Przypominam koleżankom i kolegom, że w pierwszy czwartek każdego miesiąca odbywają się posiedzenia Zarządu Koła (przypomnienia i ogłoszenia ukazują się na stronie koła). Każdy wędkarz będący członkiem naszego koła ma prawo przyjść i spotkać się z zarządem, uzyskać informacje, zadać pytanie itd.
  Jako członek zarządu Koła oraz skarbnik Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu nie widzę żadnego powodu aby prowadzić dyskusję z "anonimami". Nie bójmy się wyrazić własnej opinii podpisując się pod nią z imienia i nazwiska.

 • agna Data dodania: 6 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • agna Data dodania: 6 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • agna Data dodania: 6 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • wojtekk3 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  Jak wiadomo Święta Bożego Narodzenia wiążą się ze spożyciem ryby która nazywa się karp...czy są przewidziane w związku tym na łowisku jakieś częstsze kontrole?
  Czy wiadomo już kiedy i jakie ryby wpuścić do jeziora koło 17? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie...

 • gregorio Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  Witam

  Mam pytanie, jeśli to nie tajemnica to jakimi gatunkami planujecie zarybić Niekanin?

 • wojtekk3 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Plus działania innych kolegów...co nam daje co raz to bogatsze łowisko.Trzeba tylko pilnować i kontynuować...pozdr.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin