Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Kolos z Bałtyku

Ostatni dzień tegorocznej zimy wielu osobom będzie się kojarzył z częściowym zaćmieniem słońca, natomiast sympatycznemu małżeństwu, Annie i Kamilowi Kosteckim ta data pozostanie na długo w pamięci jako dzień pobicia kolejnego rekordu.

W piątek 20 marca, w Marinie Solnej byliśmy świadkami prezentacji ogromnej ryby, złowionej w Bałtyku na wędkę. Tym razem łosoś, złowiony około 20 mil morskich na północ od Kołobrzegu, przy długości 121 cm, ważył 19 kg i jak dotąd jest najcięższym jaki został złowiony przez małżeństwo z Gorzowa Wielkopolskiego. Jest także jednym z najcięższych złowionych w polskiej strefie Bałtyku przy użyciu wędki. Warto dodać, że Anna i Kamil Kosteccy są także posiadaczami rekordu w długości łososia złowionego metodą trollingową. W grudniu 2013 roku, w Marinie Solnej mierzyliśmy ich rybę o długości 126,5 cm.

Materiał nagrany przez lokalną telewizję zostanie wyemitowany w poniedziałek. Postaram się uzyskać zgodę na publikacje na naszej stronie. Zdjęcia robił również fotoreporter dziennika ogólnopolskiego.

Wiesiek Skólmowski

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Latosiński Kris. Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  dora

  Wielkie gratulacja za złowioną rybę i śliczne zdjęcia , pozdrawiam Krzysztof AMUR Kielce. Zapraszam na www.amur.kielce.pl

 • kynek79 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Gratulacje Kamil i pelen szacunek

  Pozdrawiam

  Krzysiek z No Name