Wyniki losowania wędki

Tuż przed oficjalnym rozpoczęciem tegorocznego Walnego Zgromadzenia członków Koła Miejskiego, powołana została komisja konkursowa w składzie:

kol. Wojciech Jabłoński (Prewodniczacy Komisji Rewizyjnej),

kol. Krystian Grzesik (Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego),

kol. Damian Radewicz (Członek Zarządu Koła)

której celem było wyłonienie laureatów w konkursie ogłoszonym w grudniu ubiegłego roku, zakończonego w sobotę 17 stycznia o godzinie 1400.

W naszym konkursie prawo udziału mieli członkowie Koła Miejskiego którzy opłaty za wędkowanie w roku 2015 dokonali w sklepie wędkarskim przy ulicy Jedności Narodowej 30, jedynym sklepie w Kołobrzegu współpracującym z Kołem Miejskim PZW.

Komisyjnie sprawdzono 205 kuponów odpowiadających numerom na listach wpłat osób znających prawidłową odpowiedź konkursową, czyli jaki gatunek ryby ma logo PZW.

Laureatami zostali koledzy:

Jerzy Koziura (film wędkarski)

Arkadiusz Kozieł (film wędkarski)

Stefan Przychoćko (film wędkarski)

Józef Kraśniewski (film wędkarski)

Ryszard Augustyniak (koszulka z logo koła)

Jerzy Kozak (elektroniczna stacja meteo)

Nagroda główna tym razem trafi w ręce kolegi Artura Hołuba. Jest nią wędka spinningowa Jaxon XT-Pro ufundowana przez firmę Jaxon z Poznania.

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt z Michałem w sklepie wędkarskim przy Jedności Narodowej w Kołobrzegu, w celu odebrania nagrody.

Więcej informacji pod nar tel. 509 094 537