Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki losowania wędki

Tuż przed oficjalnym rozpoczęciem tegorocznego Walnego Zgromadzenia członków Koła Miejskiego, powołana została komisja konkursowa w składzie:

kol. Wojciech Jabłoński (Prewodniczacy Komisji Rewizyjnej),

kol. Krystian Grzesik (Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego),

kol. Damian Radewicz (Członek Zarządu Koła)

której celem było wyłonienie laureatów w konkursie ogłoszonym w grudniu ubiegłego roku, zakończonego w sobotę 17 stycznia o godzinie 1400.

W naszym konkursie prawo udziału mieli członkowie Koła Miejskiego którzy opłaty za wędkowanie w roku 2015 dokonali w sklepie wędkarskim przy ulicy Jedności Narodowej 30, jedynym sklepie w Kołobrzegu współpracującym z Kołem Miejskim PZW. 

Komisyjnie sprawdzono 205 kuponów odpowiadających numerom na listach wpłat osób znających prawidłową odpowiedź konkursową, czyli jaki gatunek ryby ma logo PZW.

Laureatami zostali koledzy:

Jerzy Koziura (film wędkarski)

Arkadiusz Kozieł (film wędkarski)

Stefan Przychoćko (film wędkarski)

Józef Kraśniewski (film wędkarski)

Ryszard Augustyniak (koszulka z logo koła)

Jerzy Kozak (elektroniczna stacja meteo)

Nagroda główna tym razem trafi w ręce kolegi Artura Hołuba. Jest nią wędka spinningowa Jaxon XT-Pro ufundowana przez firmę Jaxon z Poznania.

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt z Michałem w sklepie wędkarskim przy Jedności Narodowej w Kołobrzegu, w celu odebrania nagrody.

 

Więcej informacji pod nar tel. 509 094 537

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (8)

 • agata radosław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

  Wystarczy że jeden jakubek śpiewa. Zresztą trzeba było przyjść i się przekonać

 • jakub66 Data dodania: 7 lat temu Oceń: -3 + / -

  Rozwiń
 • karasek Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

  każde koło czy okręg ma swojego "lothbroka" który jest zawsze na nie. nie przejmujecie się i róbcie dalej swoje. oczywiście można się ustrzec krytyki nie pisząc wcale tak jak to robi większość kół i klubów w PZW. broń boże nie starajcie się im dorównać. wcale się nie zdziwię jak wasi hajterzy są członkami konkurencji. pozdro

 • Bonczkowski Jan Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

  bonczkow

  Pierwsze zdanie powyższej informacji brzmi - " Tuż przed oficjalnym rozpoczęciem tegorocznego Walnego Zgromadzenia członków Koła Miejskiego" - tak wybrany moment losowania ustalony po podjęciu decyzji przez Zarząd Koła o konkursie miał właśnie na celu pokazanie, że nie ma w tym żadnego "przekrętu" - kolego (zwrot li tylko grzecznościowy) lothbrok jeżeli masz jakiekolwiek podstawy do stawiania zarzutów to podejdź na Zarząd, a jeżeli nie w siedzibie to jestem bardzo często do dyspozycji w sklepie u Michała - cywilna odwaga, to to czego brakuje nieprawdaż "kolego"?

 • agata radosław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 11 + / -

  Na 200-stu członków koła na walne przychodzi raptem 30-stu a potem wszyscy mają o coś pretensje. Trzeba przyjść i powiedzieć co kogo boli, ale jawnie a nie anonimowo.

 • Skólmowski Wiesław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 10 + / -

  szkocki kij spinningowy Daiwa wygrał kolega Bogdan Babiak. Poprzednia wędka była nagrodą w konkursie zakończonym 7 miesięcy temu. Niestety czas leci.
  Konkurs zakończony 17 stycznia jest pierwszym i nie ostatnim w tym roku przeprowadzonym w Kole Miejskim PZW w Kołobrzegu
  jeszcze raz gratuluję zwycięzcom

 • lothbrok Data dodania: 7 lat temu Oceń: -11 + / -

  Rozwiń
 • lopiz Data dodania: 7 lat temu Oceń: -8 + / -

  Rozwiń

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin