Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Spławikowo-gruntowe zakończenie sezonu

26 października, nad stawem w Niekaninie zakończyliśmy sportowy sezon spławikowo-gruntowy w naszym kole. W zimny, niedzielny poranek do rywalizacji przystąpiło 8 zawodników, którzy w ciągu czterech godzin łowili głównie drobne płoteczki. Najlepszym spławikowcem został kolega Przemek Mikołajczyk, za którym uplasował się kolega Tomek Jezierski i Waldek Radwan. Kolejne miejsca zajęli: Wojtek Kubok, Benjamin Świercz i Artur Ołów. Konkurencję gruntową wygrał kolega Grzegorz Krężel, który dzięki zdobytym 6 punktom postawił kropkę nad „i” w klasyfikacji wędkarz roku.

Zawody przygotował i sędziował kolega Mariusz Chrzanowski, wiceprezes ds. sportu w naszym kole, który wręczył skromne nagrody najlepszym wędkarzom.

WS

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • wojtekk3 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

    To jest nas wszystkich wielkie zwycięstwo że się spotkaliśmy po raz pierwszy na takim jakby "nowym łowisku",wszyscy zauważyliśmy ile trzeba tam jeszcze sił włożyć ,ale jak widać ono to nam wynagradza.Fajne spotkanie ,fajne zawody ,bardzo dziękuje Mariuszowi za zorganizowanie spotkania,zwolennikom spławika za rywalizację i oczywiście gratki dla Przema,pozdr .

  • Bonczkowski Jan Data dodania: 7 lat temu Oceń: 2 + / -

    bonczkow

    Gratulacje dla zwycięzców!!!