Monstrum z kołobrzeskiej plaży

Sympatycy wędkarstwa plażowego w dalszym ciągu z powodzeniem mogą oddawać się swojej pasji. Pogoda sprzyja surfcastingowcom, a i ryby dają im powody do radości.

Wspaniały sukces wędkarski odniósł Grzegorz Wiatrowski, który w okolicy Kołobrzegu złowił prawie półmetrową flądrę. Stornia miała dokładnie 48 cm i ważyła 1,23 kg. Zapewne nie jest to rekord Polski ale jedna z większych fląder złowionych przez naszych członków.

WS

• Makara Jerzy Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

jerzymakara

Ciekawostka niewątpliwie jest duża, będzie trudno o pobicie rekordowej długości. Przy okazji zapraszam na:

Ponieważ nasze zaproszenie nie koliduje z żadnymi zawodami w Waszym kole, pozwolę sobie w imieniu własnym i klubu serdecznie zaprosić Kolegów na koszaliński festyn:
    Z A P R O S Z E N I E
    W dniu 5 października odbędzie się otwarty Festyn Wędkarski pn.
    „PUCHAR ZIEMI KOSZALIŃSKIEJ”
    Honorowy Patronat Festynu objął Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Andrzej Jakubowski, senator Piotr Zientarski, prezes Okręgu PZW, prezes telewizji Koszalin i wielu innych.
    KONKURENCJE FESTYNU
    1. IX Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w dyscyplinie spławikowej (seniorzy – kobiety), spinningowej z brzegu i gruntowej
    2. III Ogólnopolskie Zawody Spinningowe z Łodzi
    3. Grzybobranie – o tytuł Króla Grzybobrania
    4. „Wędkowanie na ekranie” - zawody drużynowe -
    6. Dodatkowo wyróżnienia– najmłodszy i najstarszy zawodnik, łowca największego szczupaka, okonia i leszcza, globtroter festynu.
    7. Na zakończenie, rozlosowane zostaną nagrody i upominki wędkarskie,
    8. Zawody spinningowe na żywej rybie
    Opłaty zawodników - 30 złotych. Grzybiarze oraz osoby towarzyszące - 15 zł osobiście u organizatora przed zawodami, w sklepie wędkarskim „Darko” w Koszalinie ul. Mieszka I 13 lub na konto Bank Millennium – nr konta 76 1160 2202 0000 0002 4027 7748 - z dopiskiem „Festyn”. Zapisy obowiązkowe do 4.10 –
    tel.- sms, 600 237 621 lub mailem j.makara@wp.pl . Szczegóły na stronie internetowej okręgu lub www.jurmen.com.pl