Salmo Parsęty 2014 - po pierwszym dniu.

W ostatnią sobotę września, około godziny dziewiątej, tradycyjnie na parkingu leśnym w okolicy Pustar, 170 zawodników i zaproszonych gości rozpoczęło rywalizację w ramach XVIII Otwartych Zawodów Spinningowo-Muchowych „Salmo Parsęty”.

W reprezentacji naszego koła wystartowali koledzy:

Mariusz Chrzanowski,

Włodzimierz Bielski,

Waldemar Puc,

Stefan Przychoćko.

Poza nimi jest około 30 innych członków kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW i miejmy nadzieję, że uda się któremuś z nich złowić upragnioną troć.

WS

O godz. 16.30 sędzia główny zawodów zakończył przyjmowanie zgłoszonych ryb w dniu dzisiejszym. Na pierwszym miejscu uplasował się kol. Ryszard Pabisiak ze Sławna z rybą o dł. 76 cm. drugie miejsce kol. Mariusz Sulima-67 cm. miejsce trzecie kol. Adam Feliński - 65 cm.

Szczegółowe wyniki na jednym ze zdjęć. Na zdjęciach widocznych jest sześć ryb - siódma złowiona przez jednego z kolegów po zmierzeniu i zrobieniu dokumentacji fotograficznej została wypuszczona - gratulujemy decyzji.

JB