Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Nasi strażnicy dostali nowy sprzęt

Wczoraj, w siedzibie Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu, odbyło się przekazanie 3 zestawów radiotelefonów kupionych na potrzeby strażników SSR działających w grupie przy naszym Kole.

W ręce wiceprezesa ds. ochrony wód trafił sprzęt zakupiony ze środków zgromadzonych na koncie koła dzięki dobrowolnym wpłatom naszych członków i fundatorów z głębi kraju (zebraliśmy 760 zł, reszta pochodziła z budżetu koła). Decyzją Zarządu Koła, na wniosek strażników za zgromadzone pieniądze zostały kupione radiotelefony, a nie noktowizor jak wcześniej zakładaliśmy. Profesjonalny sprzęt ułatwiający obserwację w ciemnościach obiecała nam przekazać jedna z organizacji proekologicznych i dzięki temu mogliśmy scedować zebrane pieniądze na kupno środków łączności.

Po raz kolejny dziękujemy w imieniu obdarowanych i zapewniamy, że każda zebrana złotówka została spożytkowana na ochronę wód, jednocześnie przypominamy, że nasza akcja trwa dalej.

http://www.1479.pzw.org.pl/wiadomosci/87688/60/zbieramy_pieniadze_na_noktowizor_dla_straznikow_srr

  

 

Członkowie Zarządu Koła i Komisji Rewizyjnej mają dostęp do dokumentacji zbiórki w której odnotowana jest każda osoba i wielkość dobrowolnej wpłaty. 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • karasek Data dodania: 7 lat temu Oceń: 23 + / -

  jest wyjście by był wilk syty i owca cała. proponuję pozostawić pieniądze wpłacone przez oburzonego zachowaniem zarządu na kupce z przeznaczeniem na noktowizor, a brakującą do kupna krótkofalówek kwotę uzupełnić z naszych składek i po krzyku.
  Będą krótkofalówki i trwająca zbiórka na noktowizor na której dalej jest to co wpłacił kolega oburzony.

 • Arciszewski Marcin Data dodania: 7 lat temu Oceń: -30 + / -

  Rozwiń
 • jakub66 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 36 + / -

  Radiotelefony czy noktowizor posłużą w tym samym celu. Poniosło pana Marcina i stracił swoją dobrą opinię u kolegów. Marcin dużo pracy przed tobą żeby odbudować dawną sympatię kolegów do siebie .

 • Arciszewski Marcin Data dodania: 7 lat temu Oceń: -28 + / -

  Rozwiń
 • Bonczkowski Jan Data dodania: 7 lat temu Oceń: 37 + / -

  bonczkow

  Marcin, zastanów się co piszesz (emocje są złym doradcą). Przeczytaj jeszcze raz powyższy tekst , decyzja została wypracowana i uzgodniona w gronie zarządu i strażników z naszego koła - czy lepiej mieć dwa noktowizory? Już widzę te komentarze.

 • Skólmowski Wiesław Data dodania: 7 lat temu Oceń: 41 + / -

  Za takim wydatkowaniem zebranych środków wnioskował wiceprezes ds. ochrony wód, uważając że sprzęt łączności jest w tej chwili najbardziej potrzebny, tym bardziej że noktowizor mamy otrzymać z innego źródła. Zarząd przychylił się do wniosku.
  Zapewniam, że złożę wniosek do Zarządu o zwrot darowizny kolegi. Jeżeli inne osoby czują się oszukane proszę o kontakt z Zarządem Koła.

 • Arciszewski Marcin Data dodania: 7 lat temu Oceń: -44 + / -

  Rozwiń