Nasi strażnicy dostali nowy sprzęt

Wczoraj, w siedzibie Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu, odbyło się przekazanie 3 zestawów radiotelefonów kupionych na potrzeby strażników SSR działających w grupie przy naszym Kole.

W ręce wiceprezesa ds. ochrony wód trafił sprzęt zakupiony ze środków zgromadzonych na koncie koła dzięki dobrowolnym wpłatom naszych członków i fundatorów z głębi kraju (zebraliśmy 760 zł, reszta pochodziła z budżetu koła). Decyzją Zarządu Koła, na wniosek strażników za zgromadzone pieniądze zostały kupione radiotelefony, a nie noktowizor jak wcześniej zakładaliśmy. Profesjonalny sprzęt ułatwiający obserwację w ciemnościach obiecała nam przekazać jedna z organizacji proekologicznych i dzięki temu mogliśmy scedować zebrane pieniądze na kupno środków łączności.

Po raz kolejny dziękujemy w imieniu obdarowanych i zapewniamy, że każda zebrana złotówka została spożytkowana na ochronę wód, jednocześnie przypominamy, że nasza akcja trwa dalej.

Członkowie Zarządu Koła i Komisji Rewizyjnej mają dostęp do dokumentacji zbiórki w której odnotowana jest każda osoba i wielkość dobrowolnej wpłaty.