Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Kłusole nie mają wakacji

Siatka zdjęta w Niekaninie

W związku z wakacjami nad wodami przebywa dużo osób wypoczywających i wędkujących, których obecność teoretycznie powinna temperować zapędy kłusowników. Okazuje się, że kłusole nie próżnują i pomimo dużego ruchu w kilku newralgicznych miejscach cały czas można znaleźć ślady ich niechlubnej działalności.

W tym roku jest zdecydowanie mniej sygnałów o szarpakowcach odwiedzających okolice mostu kolejowego, jednak problem nie zniknął całkowicie i sporadycznie są tam wciąż widywani. Kłusownicy są obecni także nad okolicznymi akwenami leżącymi w głębi lądu. W środku tygodnia Komendant Powiatowy SSR ściągnął siatkę zastawioną na małym stawie w Niekaninie, a wielu wędkujących nad Parsętą w okolicy ogródków działkowych nie ma raczej nic wspólnego z naszym Związkiem.

Zarząd Koła Miejskiego PZW w Kołobrzegu zdecydował o podjęciu kroków w celu utworzenia drugiej grupy SSR w naszym Kole i w najbliższym czasie zostanie zorganizowane spotkanie z wędkarzami chcącymi włączyć się do ochrony okolicznych wód.

Prezes Zarządu Koła

Wiesław Skólmowski

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Zawłocki Andrzej Data dodania: 7 lat temu Oceń: 5 + / -

    endrjuz

    Nie :)

  • Walczak Dominik Data dodania: 7 lat temu Oceń: 9 + / -

    dominik91

    Czy cała działalność Pana Komendanta w zwalczaniu kłusownictwa polega tylko i wyłącznie na ściąganiu zastawionych siatek? Czy Pan Komendant nie jest w stanie przeprowadzić faktycznie skutecznej akcji antykłusowniczej polegającej np na ujęciu sprawców?

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin