Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu
http://www.1479.pzw.org.pl

Aktualności

„Perła Powiatu” trafiła w ręce wędkarzy

Aktualności | 2014-02-17 | Publikujący: Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu

Perła Powiatu statuetka przyznana Kołu Miejskiemu PZW w Kołobrzegu

W piątek 14 lutego, w pięciogwiazdkowym Hotelu Marine w Kołobrzegu, odbyła się I Kołobrzeska Gala Biznesu i Ekorozwoju, na której w obecności kilkuset gości, wręczono dwie „Perły Powiatu” i jedno wyróżnienie. Spotkanie poprowadził i uświetnił swoim występem, znany polski aktor, Andrzej Grabowski, a wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi:

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska Stanisław Gawłowski,

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz,

Wojewoda Zachodniopomorski Maciej Zydorowicz,

Poseł na Sejm RP Magdalena Kochan,

Poseł na Sejm RP Marek Hok,

Zastępca Komendanta Głównego Policji Nadinspektor Wojciech Olbryś,

Prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek,

Przewodniczący Rady Miasta Kołobrzeg Ryszard Szufel, radni miejscy i powiatowi, a także lokalni przedsiębiorcy. Rolę gospodarza pełnił Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski.

„Biznesową” Perłę wręczono przedstawicielowi jednego z największych krajowych armatorów, Polskiej Żeglugi Bałtyckiej, natomiast Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu zostało nagrodzone za aktywną działalność proekologiczną. W nasze ręce trafiła przepiękna statuetka „Perła Powiatu” przyznana przez Starostę Kołobrzeskiego Pana Tomasza Tamborskiego, oraz list gratulacyjny od Posła na Sejm RP Pana Marka Hoka. Jest to jak dotąd największe wyróżnienie w 64-letniej historii kołobrzeskiego Koła Miejskiego PZW.

Starosta Tomasz Tamborski przyznał jeszcze nagrodę specjalną. Trafiła ona do Agnieszki i Jerzego Sosnowskich z Warszawy.

Korzystając z okazji gratuluję wszystkim naszym członkom, a przede wszystkim uczestnikom naszych akcji proekologicznych, gratuluję również uczestnikom Memoriałów Wiktora Wierzbickiego, którzy potrafią przerwać wędkowanie by podnieść śmieci z brzegów Parsęty. Ta nagroda jest również wasza.

Prezes Zarządu Koła

Wiesław Skólmowski

 

 

Dzięki uprzejmości Redaktora Roberta Dziemby możemy zaprezentować zdjęcia z Gali.

Zdjęcia